Aktuality

NosiFol®

NosiFol® je doplněk stravy s inositolem, kyselinou listovou, hořčíkem a vitamíny B6 a B12. Kombinace inositolu s kyselinou listovou je schopná obnovit spontánní ovulační aktivitu, což může zvýšit šanci na otěhotnění přirozeným způsobem. Dodání inositolu může navíc zmírnit akné a hirsutizmus (nadměrné ochlupení mužského typu u žen) a pomáhá zvýšit kvalitu a počet vajíček (oocytů) u žen podstupujících postupy asistované reprodukce. Uvedené poruchy se často vyskytují u žen s PCOS - syndromem polycystických ovárií (vaje čníků). Adekvátní hladiny kyseliny listové a vitamínu B12 v období před otěhotněním snižují riziko vrozených vad a potratů. Nedostatek vitamínu B6 také zvyšuje riziko spontánního potratu. Vitamín B6 se navíc používá jako doplněk u žen s luteální insuficiencí (krátkou luteální fází). Denní užívání hořčíku zmírňuje inzulinovou rezistenci, která může být jedním z projevů PCOS.

NosiFol® není náhradou pestré vyvážené stravy. Poskytuje ověřenou kombinaci mikronutrientů v standardizované dávce. Může pomoci ženám, které trpí deficitem obsažených látek a kterým se proto nedaří otěhotnět.

Dávkování: Jeden sáček denně po dobu 3 měsíců. Vzhledem k tomu, že jedno balení NosiFolu obsahuje 20 sáčků, je vhodné zakoupit 5 balení NosiFolu najednou na celé 3 měsíce užívání za zvýhodněnou cenu. Tříměsíční cykly je možné opakovat.


Zpět

Potřebujete poradit, pomoct nebo pouze preventivně vyšetřit? Objednejte se u nás!

Chci se objednat


Potřebujete pouze poradit?

Chci se zeptat
Asistovaná reprodukce